Новини

  • Озеленення планети

    Озеленення планети

    April 2, 2021
    В рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» 10 квітня планується висадити 1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу.
    Метою цього заходу є привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, змінити екосвідомість людей до шанобливого ставлення до природи, об’єднати зусилля людей у боротьбі з глобальними проблемами.
  • Пожежонебезпечний період

    Пожежонебезпечний період

    March 29, 2021
    Природний заповідник "Медобори" попереджає, що з квітня по жовтень кожного року різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж, які завдають величезної шкоди природі та людям.
  • Година Землі

    March 26, 2021
    Щороку останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину на благо планеті Земля.
    Година Землі — це щорічна світова ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів.
    Основна тема Години Землі 2021 - Збереження старовікових лісів України.
  • Занадто цінні, щоб їх втратити

    Занадто цінні, щоб їх втратити

    March 19, 2021
    У 2012 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 21 березня Міжнародним днем ​​лісів. Цей день відзначається в ознаменування важливості всіх типів лісів і з метою підвищення обізнаності про їх роль.
  • Первоцвіт - 2021

    Первоцвіт - 2021

    March 12, 2021
    Первоцвіти група рослин, які першими з'являються з під снігового покриву. Сюди відносять близько 500 видів.

    Через те що, первоцвіти часто стають жертвами квіткових браконьєрів щороку їх чисельність зменшується, тому багато з них внесені у Червону книгу України. Червонокнижні види рослин, які зацвітають першими на території природного заповідника "Медобори" - підсніжник звичайний, сон великий та широколистий, шафран Гейфеля, горицвіт весняний.
  • Ліси та засоби до існування: забезпечити людей та зберегти планету

    Ліси та засоби до існування: забезпечити людей та зберегти планету

    March 3, 2021
    Конвенція про міжнародну торгівлю вимираючими видами дикої фауни та флори (CITES) була підписана 3 березня 1973 року та набрала чинності 1 липня 1975 року. Маючи 183 Сторони (182 країни + Європейський Союз), вона залишається однією з найбільш потужних інструментів для збереження дикої природи шляхом регулювання міжнародної торгівлі понад 38 000 видів диких тварин і рослин. Види, внесені до списку CITES, використовуються людьми у всьому світі у своєму повсякденному житті для їжі, охорони здоров’я, меблів, житла, туристичних сувенірів, косметики чи моди. CITES прагне забезпечити стійку міжнародну торгівлю такими видами, легальну та простежувану та сприяє як існуванню громад, які живуть найближче до них, так і національним економікам для здорової планети та процвітання людей на підтримку Цілей сталого розвитку ООН.
  • Запобігання проявам корупції

    Запобігання проявам корупції

    February 17, 2021
    - Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів - Рекомендації суб'єктам декларування до...
  • Допомогти вижити кажанам!

    Допомогти вижити кажанам!

    February 11, 2021
    Кажани – дивовижні ссавці, які, завдяки своїй будові, оволоділи мистецтвом польоту. Багато видів цієї групи тварин перебувають на межі зникнення.
  • Сьогодні день створення природного заповідника "Медобори"

    Сьогодні день створення природного заповідника "Медобори"

    February 8, 2021
    Вже 31 рік на понад 9,5 тис. гектарів тут охороняють унікальні природні та історико-культурні об'єкти
  • Всесвітній день водно-болотних угідь

    Всесвітній день водно-болотних угідь

    January 29, 2021
    Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього дня приурочено до підписання 2 лютого 1971 року світовою спільнотою міжнародної угоди - Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення (відомої під назвою «Рамсарська конвенція»).